آمار فروشگاه

  • تعداد محصولات فروشگاه:
  • 234
  • تعداد دسته های محصولات:
  • 70
  • تعداد مشتریان عضو شده:
  • 28

آمار بازدیدکنندگان

افراد آنلاین : 2
بازدید امروز : 204
بازدید کل : 4235
IP شما : 54.224.85.115
  • سری دوربینهای PanoVu شرکت Hikvision

این دوربینهای مداربسته دارای قابلیت ضبط تصاویر پانورامیک و همینطور قابلیت زوم مجزا همانند دوربین مداربسته PTZ هستند. در دوربین مداربسته DS-2DP1636Z-D از 8 سنسور ضبط تصاویر پانورامیک در اطراف بدنه استفاده شده است که می توانند تصویر پانورامیک 360 درجه ارائه دهند. سری جدید دوربین مدار بسته هایک ویژن قادر است از جدیدترین تحلیلگر ویدئویی پیشرفته تعبیه شده دورنش در کنار الگوریتم ردیابی اهداف چندگانه برای نظارت بر روی چند بخش صحنه بصورت مجزا بهره فوق العاده ای ببرد.                

دوربینهای مداربسته PanoVu طیف وسیعتری از قابلیتهای هوشمند را پشتیبانی می نماید که شامل تشخیص ورود، تشخیص عبور از خط، تشخیص خروج از محوطه و تشخیص ورود به محوطه بصورت مجزا خواهند بود. همچنین سنسورهای پانورامیک می توانند با تشخیص خطر و انتشار سیگنال هشدار به دوربین مداربسته PTZ داخلی، موجب فعالسازی ردیابی هوشمند و خودکار شوند و به افزایش نظارت محیطی و بهبود امنیت کمک کنند

هر دو مدل دوربین دارای زوم اپتیکال 36X و زوم  دیجیتال 16X می باشند. در هر دو مدل از منبع تامین انرژی الکتریکی36VDC استفاده شده است و دارای استاندارد IP66 می باشند. در این سری از دوربینهای مداربسته از سنسور CMOSاستفاده شده تا توانایی کار در نور فوق العاده کم را تقویت نمایند. نکته قابل توجه این است که هر دو مدل با رزولوشن کامل می توانند با سرعت 30 فریم درثانیه به ضبط تصاویر بپردازند.

در این سری از دوربینهای مدار بسته هایک ویژن کدکهای تصویری H.264 و MPEG4 فشرده سازی تصاویر را بر عهده خواهند داشت.

قابلیت تشخیص اشیاء متعدد در صحنه باعث می شود که دوربین مداربسته براحتی در کمتر از یک ثانیه بر روی شی مورد نظر زوم خودکار و فکوس خودکار داشته باشد و براحتی آنرا دنبال نماید و سنسورهای پانورامیک نیز به ضبط محیط پیرامونی مشغول باشند. این دوربین مداربسته قادر است در هر لحظه تا حداکثر 60 هدف متحرک را شناسایی و زیر نظر بگیرد.

تقریبا دیگر قابلیتی نیست که در این دوربین مشاهده نکنیم. علاوه بر قابلیتهای خودکار هوشمند از تکنیکهای HLC، True WDR، Defog، 3D DNR، EIS و در کل تصویربرداری هوشمند نیز بر خوردار است.

از مهمترین ویژگی های این سری دوربین مدار بسته می توان به پشتیبانی از ONVIF، CGI و PSIA اشاره نمود که باعث می شود شما در انتخاب یا استفاده از دستگاه VMS بتوانید آزادانه عمل نمایید. یعنی بدون کوچکترین ناسازگاری بر روی هر دستگاه VMS غیر از برند Hikvision براحتی می توانید از دوربینهای مداربسته پانورامیک PTZ سری PanoVuاستفاده نمایید.

 نکته خیلی جالبی که بسیار جلب توجه می نماید این است که در این سری دوربین مداربسته هایک ویژن امکان استفاده از کابل فیبری یا همان فیبرهای نوری وجود خواهد داشت.

بازگشت به صفحه مقالات