قوانین و مقررات سایت

به کلیه کاربرانی که قصد عضویت در سایت "بینش سبز" را دارند توصیه می کنیم که قوانین و مقررات سایت را با دقت مطالعه کنند:

1- عضویت در سایت بینش سبز رایگان است. در این مرحله از قسمت ورود به حساب از بالای صفحه اصلی و انتخاب ایجاد حساب کاربری با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت به ایمیل ...

به کلیه کاربرانی که قصد عضویت در سایت "بینش سبز" را دارند توصیه می کنیم که قوانین و مقررات سایت را با دقت مطالعه کنند:

1- عضویت در سایت بینش سبز رایگان است. در این مرحله از قسمت ورود به حساب از بالای صفحه اصلی و انتخاب ایجاد حساب کاربری با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت به ایمیل آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می کنند.

2- مسئولیت حفظ رمز عبور با کاربران است و شرکت بینش سبز در قبال سهل انگاری کابران و سوء استفاده های احتمالی ناشی از آن، مسئولیتی ندارد.

3- مسئولیت واقعی بودن اطلاعات درج شده در سایت بینش سبز توسط کاربران به عهده خود اشخاص است و سایت بینش سبز در این خصوص مسئولیتی ندارد. سایت بینش سبز فقط در قبال اطلاعات درج شده توسط خود سایت مسئول است.

4- تمام مطالب ارسال شده روی سایت عمومی هستند و همه کاربران حق مشاهده و استفاده از آنها را دارند. استفاده از مطالب سایت در سایت های دیگر فقط با ذکر منبع (بینش سبز) مجاز می باشد.

5- شرکت در قبال درخواست های کاربران که "مغایر با" و یا "اضافه بر" اطلاعات درج شده در سایت برای هر پیشنهاد است مسئولیتی ندارد.

6- فعالیت این سایت بر اساس قوانین جاری کشور، به ویژه قانون تجارت الکترونیک است و مسئولیت نادیده گرفتن این قوانین توسط کاربران، به عهده خود کاربران است.

7- عضویت در این سایت به منزله قبولی کلیه شرایط بالا است و صرف عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به هیچ وجه پذیرفته نیست.

ثبت نام

بیشتر

قوانین و مقررات سایت هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.